SEZONA 2011-2012 - ROZPIS PODZIM 2011
26. 8. 2011
SEZONA 2011-2012 - ROZPIS PODZIM 2011
A2B - III. třída skupina B
1. kolo 27.08.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B0101 | Sj. OsekB | SK Rpety | 28.08. 17:00 | NE | |
A2B0102 | Hostomice B | SK D. Újezd B | 27.08. 14:00 | SO | |
A2B0103 | SK Březová 08 | Kublov | 27.08. 14:00 | SO | hř. Bzová |
A2B0104 | Zaječov | Běštín | 27.08. 17:00 | SO | |
A2B0105 | Dur. Všeradice | Felbabka | 27.08. 17:00 | SO | |
A2B0106 | Sp. Podluhy | H. Neumětely B | 27.08. 17:00 | SO | |
A2B0107 | U. Cerhovice B | Sn. Lochovice | 27.08. 17:00 | SO | |
2. kolo 03.09.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B0201 | SK Rpety | Sn. Lochovice | 03.09. 17:00 | SO | |
A2B0202 | H. Neumětely B | U. Cerhovice B | 04.09. 14:00 | NE | |
A2B0203 | Felbabka | Sp. Podluhy | 04.09. 14:00 | NE | |
A2B0204 | Běštín | Dur. Všeradice | 04.09. 14:00 | NE | |
A2B0205 | Kublov | Zaječov | 04.09. 10:15 | NE | |
A2B0206 | SK D. Újezd B | SK Březová 08 | 04.09. 17:00 | NE | |
A2B0207 | Sj. OsekB | Hostomice B | 04.09. 17:00 | NE | |
3. kolo 10.09.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B0301 | Hostomice B | SK Rpety | 10.09. 14:00 | SO | |
A2B0302 | SK Březová 08 | Sj. OsekB | 10.09. 14:00 | SO | hř. Bzová |
A2B0303 | Zaječov | SK D. Újezd B | 10.09. 17:00 | SO | |
A2B0304 | Dur. Všeradice | Kublov | 10.09. 17:00 | SO | |
A2B0305 | Sp. Podluhy | Běštín | 10.09. 17:00 | SO | |
A2B0306 | U. Cerhovice B | Felbabka | 10.09. 17:00 | SO | |
A2B0307 | Sn. Lochovice | H. Neumětely B | 10.09. 17:00 | SO | |
4. kolo 17.09.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B0401 | SK Rpety | H. Neumětely B | 17.09. 16:30 | SO | |
A2B0402 | Felbabka | Sn. Lochovice | 18.09. 14:00 | NE | |
A2B0403 | Běštín | U. Cerhovice B | 18.09. 14:00 | NE | |
A2B0404 | Kublov | Sp. Podluhy | 18.09. 10:15 | NE | |
A2B0405 | SK D. Újezd B | Dur. Všeradice | 18.09. 16:30 | NE | |
A2B0406 | Sj. OsekB | Zaječov | 18.09. 16:30 | NE | |
A2B0407 | Hostomice B | SK Březová 08 | 17.09. 14:00 | SO | |
5. kolo 24.09.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B0501 | SK Březová 08 | SK Rpety | 24.09. 13:30 | SO | hř. Bzová |
A2B0502 | Zaječov | Hostomice B | 24.09. 16:30 | SO | |
A2B0503 | Dur. Všeradice | Sj. OsekB | 24.09. 16:30 | SO | |
A2B0504 | Sp. Podluhy | SK D. Újezd B | 24.09. 16:30 | SO | |
A2B0505 | U. Cerhovice B | Kublov | 24.09. 16:30 | SO | |
A2B0506 | Sn. Lochovice | Běštín | 24.09. 16:30 | SO | |
A2B0507 | H. Neumětely B | Felbabka | 25.09. 14:00 | NE | |
6. kolo 01.10.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B0601 | SK Rpety | Felbabka | 01.10. 16:00 | SO | |
A2B0602 | Běštín | H. Neumětely B | 02.10. 14:00 | NE | |
A2B0603 | Kublov | Sn. Lochovice | 02.10. 10:15 | NE | |
A2B0604 | SK D. Újezd B | U. Cerhovice B | 02.10. 16:00 | NE | |
A2B0605 | Sj. OsekB | Sp. Podluhy | 02.10. 16:00 | NE | |
A2B0606 | Hostomice B | Dur. Všeradice | 01.10. 14:00 | SO | |
A2B0607 | SK Březová 08 | Zaječov | 01.10. 13:00 | SO | hř. Bzová |
7. kolo 08.10.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B0701 | Zaječov | SK Rpety | 08.10. 16:00 | SO | |
A2B0702 | Dur. Všeradice | SK Březová 08 | 08.10. 16:00 | SO | |
A2B0703 | Sp. Podluhy | Hostomice B | 08.10. 16:00 | SO | |
A2B0704 | U. Cerhovice B | Sj. OsekB | 08.10. 16:00 | SO | |
A2B0705 | Sn. Lochovice | SK D. Újezd B | 08.10. 16:00 | SO | |
A2B0706 | H. Neumětely B | Kublov | 09.10. 14:00 | NE | |
A2B0707 | Felbabka | Běštín | 09.10. 14:00 | NE | |
8. kolo 15.10.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B0801 | SK Rpety | Běštín | 15.10. 15:30 | SO | |
A2B0802 | Kublov | Felbabka | 16.10. 10:15 | NE | |
A2B0803 | SK D. Újezd B | H. Neumětely B | 16.10. 15:30 | NE | |
A2B0804 | Sj. OsekB | Sn. Lochovice | 16.10. 15:30 | NE | |
A2B0805 | Hostomice B | U. Cerhovice B | 15.10. 14:00 | SO | |
A2B0806 | SK Březová 08 | Sp. Podluhy | 15.10. 12:30 | SO | hř. Bzová |
A2B0807 | Zaječov | Dur. Všeradice | 15.10. 15:30 | SO | |
9. kolo 22.10.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B0901 | Dur. Všeradice | SK Rpety | 22.10. 15:30 | SO | |
A2B0902 | Sp. Podluhy | Zaječov | 22.10. 15:30 | SO | |
A2B0903 | U. Cerhovice B | SK Březová 08 | 22.10. 15:30 | SO | |
A2B0904 | Sn. Lochovice | Hostomice B | 22.10. 15:30 | SO | |
A2B0905 | H. Neumětely B | Sj. OsekB | 23.10. 14:00 | NE | |
A2B0906 | Felbabka | SK D. Újezd B | 23.10. 14:00 | NE | |
A2B0907 | Běštín | Kublov | 23.10. 14:00 | NE | |
10. kolo 29.10.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B1001 | SK Rpety | Kublov | 29.10. 14:30 | SO | |
A2B1002 | SK D. Újezd B | Běštín | 30.10. 14:30 | NE | |
A2B1003 | Sj. OsekB | Felbabka | 30.10. 14:30 | NE | |
A2B1004 | Hostomice B | H. Neumětely B | 29.10. 14:00 | SO | |
A2B1005 | SK Březová 08 | Sn. Lochovice | 29.10. 11:30 | SO | hř. Bzová |
A2B1006 | Zaječov | U. Cerhovice B | 29.10. 14:30 | SO | |
A2B1007 | Dur. Všeradice | Sp. Podluhy | 29.10. 14:30 | SO | |
11. kolo 05.11.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B1101 | Sp. Podluhy | SK Rpety | 05.11. 14:00 | SO | |
A2B1102 | U. Cerhovice B | Dur. Všeradice | 05.11. 14:00 | SO | |
A2B1103 | Sn. Lochovice | Zaječov | 05.11. 14:00 | SO | |
A2B1104 | H. Neumětely B | SK Březová 08 | 06.11. 14:00 | NE | |
A2B1105 | Felbabka | Hostomice B | 06.11. 14:00 | NE | |
A2B1106 | Běštín | Sj. OsekB | 06.11. 14:00 | NE | |
A2B1107 | Kublov | SK D. Újezd B | 06.11. 10:15 | NE | |
12. kolo 12.11.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B1201 | SK Rpety | SK D. Újezd B | 12.11. 14:00 | SO | |
A2B1202 | Sj. OsekB | Kublov | 13.11. 14:00 | NE | |
A2B1203 | Hostomice B | Běštín | 12.11. 14:00 | SO | |
A2B1204 | SK Březová 08 | Felbabka | 12.11. 11:00 | SO | hř. Bzová |
A2B1205 | Zaječov | H. Neumětely B | 12.11. 14:00 | SO | |
A2B1206 | Dur. Všeradice | Sn. Lochovice | 12.11. 14:00 | SO | |
A2B1207 | Sp. Podluhy | U. Cerhovice B | 12.11. 14:00 | SO | |
13. kolo 19.11.2011 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B1301 | U. Cerhovice B | SK Rpety | 19.11. 13:30 | SO | |
A2B1302 | Sn. Lochovice | Sp. Podluhy | 19.11. 13:30 | SO | |
A2B1303 | H. Neumětely B | Dur. Všeradice | 20.11. 14:00 | NE | |
A2B1304 | Felbabka | Zaječov | 20.11. 14:00 | NE | |
A2B1305 | Běštín | SK Březová 08 | 20.11. 14:00 | NE | |
A2B1306 | Kublov | Hostomice B | 20.11. 10:15 | NE | |
A2B1307 | SK D. Újezd B | Sj. OsekB | 20.11. 13:30 | NE |